FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7495087
nr 749 5087
CHAIRS
4 pcs, old, painted, wear, damages.
4 st, modell äldre, Bemålade
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1400
Monday Mars 26 2012
at 17:30:27
800 kr
1.100 kr
1.300 kr